Lea Vendik direktor, matemaatika direktor[ät]hagudi.ee 
telefon 4871499 

mobiil 5221669

Anu Pekkermann õppealajuhataja    inimeseõpetus, klassijuhataja lasteaed[ät]hagudi.ee  
telefon 4871499 

mobiil 53959454

Eva Orav eesti keel ja kirjandus, karjäärikoordinaator eva.orav[ät]hagudi.edu.ee
Hannela Post klassiõpetaja hannela.post[ät]hagudi.edu.ee
Eve Vaidla klassiõpetaja eve.vaidla[ät]hagudi.edu.ee
Kaia Saaremets kunstiõpetus kaia.saaremets[ät]hagudi.edu.ee
Pilvi Pärnapuu muusikaõpetus pilvi.parnapuu[ät]hagudi.edu.ee
Kati Pajo eesti keel ja kirjandus, klassijuhataja kati.pajo[ät]hagudi.edu.ee
Ülle Seisonen klassiõpetaja ulle.seisonen[ät]hagudi.edu.ee
Aksella Piiliste ajalugu, ühiskonnaõpetus aksella.piiliste[ät]hagudi.edu.ee
Martin Rosenvald kehaline kasvatus martin.rosenvald[ät]hagudi.edu.ee
Siret Krill loodusained, keemia, klassijuhataja siret.krill[ät]hagudi.edu.ee
Age Kilter matemaatika, klassijuhataja age.kilter[ät]hagudi.edu.ee
Marko Orav füüsika marko.orav[ät]hagudi.edu.ee
Shara Hannamary Kull inglise keel, eesti keel ja kirjandus, klassijuhataja sharahannamary.kull[ät]hagudi.edu.ee
Kati Liksman vene keel kati.liksman[ät]hagudi.edu.ee
Argo Niinemets muusikaõpetus argo.niinemets[ät]hagudi.edu.ee
Liina Raidoja rütmika liina.raidoja[ät]hagudi.edu.ee
Liia Moorits käsitöö, arvutiõpetus liia.moorits[ät]hagudi.edu.ee
Imbi Kõiv inglise keel, bioloogia imbi.koiv[ät]hagudi.edu.ee
Helen Reimand liikumisõpetaja helen.reimand[ät]hagudi.edu.ee
Kadi Ollema sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator kadi.ollema[ät]hagudi.edu.ee  
Lea Vallek abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja lea.vallek[ät]hagudi.edu.ee
Raili Kolon lasteaiaõpetaja abi raili.kolon[ät]hagudi.edu.ee
Helen Mäevälja lasteaiaõpetaja helen.maevalja[ät]hagudi.edu.ee
Kersti Hint lapsehoolduspuhkusel kersti.hint[ät]hagudi.edu.ee
Elle Koolma lasteaiaõpetaja elle.koolma[ät]hagudi.edu.ee
Silvi Orgusaar lasteaiaõpetaja silvi.orgusaar[ät]hagudi.edu.ee
Heveli Martpõld lasteaiaõpetaja abi heveli.martpold[ät]hagudi.edu.ee
  assistent  
Anneli Sarapuu kokk anneli.sarapuu[ät]hagudi.edu.ee
Merike Udumäe kokk merike.udumae@hagudi.edu.ee
Merike Tammsalu puhastusteenindaja merike.tammsalu@hagudi.edu.ee
Margit Kivitoa puhastusteenindaja margit.kivitoa[ät]hagudi.edu.ee
Tarmo Härma majandusjuhataja, tööõpetus, klassijuhataja tarmo[ät]hagudi.ee   
telefon 5655782
Mait Merdikes remondimees mait.merdikes[ät]hagudi.edu.ee
Aivar Arak IT-admin, bussijuht, vaba aja keskus, robootika huviring aivar.arak[ät]hagudi.edu.ee  
telefon 5142714