Lea Vendik direktor, matemaatika direktor[ät]hagudi.ee

telefon: 4871499/5221669

Anu Pekkermann õppealajuhataja

inimeseõpetus, klassijuhataja

lasteaed[ät]hagudi.ee

telefon 4871499

Eva Orav eesti keel ja kirjandus, klassijuhataja, karjäärikoordinaator  hagudieesti[ät]gmail.com
Helje Mendel eesti keel ja kirjandus helmendel[ät]gmail.com
Eve Vaidla klassiõpetaja  eve.vaidla[ät]gmail.com
Elin Kiin klassiõpetaja  elin.kiin1[ät]gmail.com
Pilvi Pärnapuu muusikaõpetus  pilvip15[ät]gmail.com
Kati Pajo eesti keel ja kirjandus, loodusõpetus katipajo[ät]gmail.com
Ülle Seisonenen klassiõpetaja  ulle.seisonen[ät]gmail.com
Aksella Piiliste kunstiõpetus, ajalugu, ühiskonnaõpetus  aksella.piiliste[ät]gmail.com
Martin Rosenvald kehaline kasvatus  martin.rosenvald[ät]gmail.com
Siret Krill loodusained, keemia, klassijuhataja  siret.opetaja[ät]gmail.com
Age Kilter matemaatika, klassijuhataja age.kilter[ät]gmail.com
Marko Orav füüsika orav.marko[ät]gmail.com
Reelika Helde loodusained, klassijuhataja  reelika.helde[ät]gmail.com
Kati Liksman vene keel  kati.liksman[ät]gmail.com
Argo Niinemets muusikaõpetus  argo232[ät]gmail.com
Rein Voorel matemaatika  voorel[ät]hot.ee
Liia Moorits käsitöö  liiamoorits[ät]gmail.com
Imbi Kõiv inglise keel  imbi.koiv[ät]gmail.com
Reet Voorel matemaatika  voorel[ät]hot.ee
Helen Reimand rütmika  helen.reimand[ät]gmail.com
Õie Kopli-Mäekivi sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator  oie.kopli[ät]gmail.com

telefon: 5278926

Lea Vallek abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja  leavallek[ät]hotmail.com
Helen Mäevälja lasteaiaõpetaja  helen.maevalja[ät]gmail.com
Kersti Hint assistent lasteaias  khint[ät]hot.ee
Elle Koolma lasteaiaõpetaja  hellekas2101[ät]gmail.com
Silvi Orgusaar lasteaiaõpetaja  sireelia[ät]gmail.com
Heveli Martpõld lasteaiaõpetaja abi  heveli76[ät]hot.ee
Ave Kitsapea lasteaiaõpetaja abi  avekitsapea[ät]hot.ee
Anneli Sarapuu kokk  annelisarapuu067[ät]gmail.com
Merike Udumäe kokk
Merike Tammsalu puhastusteenindaja
Margit Kivitoa puhastusteenindaja  mkivitoa[ät]gmail.com
Tarmo Härma majandusjuhataja, tööõpetus, klassijuhataja tarmo[ät]hagudi.ee

telefon: 5655782

Mait Merdikes remondimees
Aivar Arak IT-admin, bussijuht, vaba aja keskus, robootika huviring  aivar.arak[ät]hagudi.ee

telefon: 5142714