Õpilased 2018/2019

I klass

 

II klass

  1. Eliise Maridee Lehter
  2. Heili Lehtmaa
  3. Henrich Liibek
  4. Rando Liiv
  5. Kennet Meriküla
  6. Kaspar Nuhkat
  7. Ruuben Pällo
  8. Jane Sillmann
  9. Kadi Suup
  10. Kirke Söönurm
  11. Anton Unrau

Klassijuhataja Ülle Seisonen

——————————————-

III klass

  1. Harald Aas
  2. Rasmus Hallop
  3. Leenu Säde Koppelmann
  4. Joonas Kõrtsini
  5. Martin Mäeots
  6. Liisu Noormets
  7. Cristella-Marie Põllu
  8. Anete Mirell Pärnapuu
  9. Marii Rebel
  10. Rasmus Roosmäe
  11. Arlet Rumm
  12. Liisa Sadivski
  13. Mirjam Lee Vatter
  14. Rasmus Võsu

Klassijuhataja Eve Vaidla

——————————————-

IV klass

  1. Karoliina Kirspuu
  2. Janete Kitsapea
  3. Kevin Meriküla
  4. Keitlin Nahkur
  5. Rasmus Nahkur
  6. Karl Oberschneider
  7. Ott Salu
  8. Irmel Uibo
  9. Hendrik Volbrück

Klassijuhataja Liivi Joasaare

——————————————

V klass

  1. Gustav Aas
  2. Erki Hindpere
  3. Mari-Leen Isak
  4. Lisete Kirs
  5. Tõnis Koppelmann
  6. Tormi Laane
  7. Albert Lepasepp
  8. Getter Länts
  9. Kristiine Piirsalu
  10. Janari Štšerbina
  11. Renar Marius Veske
  12. Margit Volbrück

Klassijuhataja Reelika Helde

———————————————

VI klass

  1. Kerti Erg
  2. Karl Martin Hansar
  3. Sten Kivimäe
  4. Liis Raja
  5. Ricki-Jan Tammsoo
  6. Keiti Tasane
  7. Kristjan-Jaak Väli

Klassijuhataja Siret Krill

———————————————

VII klass

  1. Lauri Karu
  2. Kristjan Georg Kessel
  3. Karmen Kirsipuu
  4. Roland Kitsapea
  5. Angela Anete Mihkelson
  6. Kertu Niinemets
  7. Thea Kadriann Otsus
  8. Marten Piirsalu
  9. Keneth Püssi
  10. Kristjan Sild
  11. Anna-Kata Trigub
  12. Robert Vendt

Klassijuhataja Anu Pekkermann

———————————————

VIII klass

  1. Erik Ilusmäe
  2. Joanna-Liisa Johhansson
  3. Karl Kevin Kook
  4. Cäthy Meriküla
  5. Sven Erik Kuusemäe
  6. Aapo Pajur
  7. Madis Polma
  8. Sissely Pärn
  9. Reti Lisett Rebel
  10. Lisette-Sandra Rei
  11. Riko Tasane

Klassijuhataja Eva Orav

——————————————–

IX klass

  1. Cristel-Anni Ant
  2. Maario Lukk
  3. Georg Metsallik
  4. Reelika Ojarand
  5. Sandra Štraih

Klassijuhataja Aivar Arak

——————————————-