Õpilased 2019/2020

I klass

  1. Hanna-Heleri Ant
  2. Timo Härma
  3. Leandra Eva Kivimäe
  4. Cris-Robin Länts
  5. Mairold Meriküla
  6. Karl-Johan Pere
  7. Ervin Rumm
  8. Kaspar Saar
  9. Margarita Solovjova

Klassijuhataja Eve Vaidla

—————————————-

II klass

  1. Martin Apri
  2. Kaisa Kristin Hansberg
  3. Merily Kadak
  4. Ketter Kiin
  5. Eliisabet Kirspuu
  6. Marcus Kuusik
  7. Rico-Oskar Lest
  8. Mairold Länts
  9. Mirko Mäeots
  10. Isabella Maria Rodgers
  11. Nora Roosmäe
  12. Mariann Sadivskaja
  13. Rudolf Selg
  14. Jorgen Uibo

Klassijuhataja Elin Kiin

——————————————-

III klass

  1. Eliise Maridee Lehter
  2. Heili Lehtmaa
  3. Henrich Liibek
  4. Rando Liiv
  5. Kennet Meriküla
  6. Kaspar Nuhkat
  7. Sten-Rasmus Ojaaru
  8. Ruuben Pällo
  9. Jane Sillmann
  10. Kirke Söönurm
  11. Andreas Tepper
  12. Anton Unrau

Klassijuhataja Ülle Seisonen

——————————————-

IV klass

  1. Harald Aas
  2. Rasmus Hallop
  3. Leenu Säde Koppelmann
  4. Joonas Kõrtsini
  5. Mia Mägi
  6. Liisu Noormets
  7. Cristella-Marie Põllu
  8. Anete Mirell Pärnapuu
  9. Rasmus Roosmäe
  10. Arlet Rumm
  11. Liisa Sadivski
  12. Mirjam Lee Vatter
  13. Rasmus Võsu

Klassijuhataja Age Kilter

——————————————-

V klass

  1. Ruudi Erikson
  2. Georg-Heinrich Hürden
  3. Karoliina Kirspuu
  4. Janete Kitsapea
  5. Kevin Meriküla
  6. Keitlin Nahkur
  7. Rasmus Nahkur
  8. Karl Oberschneider
  9. Chris Põder
  10. Ott Salu
  11. Sandra Savi
  12. Irmel Uibo
  13. Hendrik Volbrück

Klassijuhataja Tarmo Härma

——————————————

VI klass

  1. Gustav Aas
  2. Erki Hindpere
  3. Mari-Leen Isak
  4. Lisete Kirs
  5. Tõnis Koppelmann
  6. Albert Lepasepp
  7. Getter Länts
  8. Janari Štšerbina
  9. Gerly Toomeoks
  10. Renar Marius Veske
  11. Margit Volbrück
  12. Kristofer Vuks

Klassijuhataja Reelika Helde

———————————————

VII klass

  1. Kerti Erg
  2. Karl Martin Hansar
  3. Sten Kivimäe
  4. Liis Raja
  5. Ricki-Jan Tammsoo
  6. Keiti Tasane
  7. Ronnie Uuk
  8. Kristjan-Jaak Väli

Klassijuhataja Siret Krill

———————————————

VIII klass

  1. Lauri Karu
  2. Kristjan Georg Kessel
  3. Karmen Kirsipuu
  4. Roland Kitsapea
  5. Jaan Kook
  6. Angela Anete Mihkelson
  7. Kertu Niinemets
  8. Marten Piirsalu
  9. Kristjan Sild
  10. Anna-Kata Trigub
  11. Robert Vendt

Klassijuhataja Anu Pekkermann

———————————————

IX klass

  1. Erik Ilusmäe
  2. Cäthy Meriküla
  3. Maarika Kook
  4. Sven Erik Kuusemäe
  5. Kristo Roomet Männiste
  6. Liisu Nikišin
  7. Aapo Pajur
  8. Madis Polma
  9. Sissely Pärn
  10. Reti Lisett Rebel
  11. Lisette-Sandra Rei
  12. Riko Tasane

Klassijuhataja Eva Orav

——————————————–