Uudised

Lõpetas koolijuhtide coachinguprogrammi 4. lend 28. mai liia.moorits


26. mail lõpetas koolijuhtide coachinguprogrammi 4. lend! 

Koostöös EBS Executive Educationiga läbisid osalejad kahepäevase coachingu baasoskuste koolituse, kohtusid individuaalselt oma coachidega ning kogemused said kokku võetud, õppetunnid jagatud ja ka tulevikuplaanid arutatud kokkuvõtval seminaril.

Teiste seas panustas enda isiklikku ja ametialasesse kasvu ka meie kooli õppealajuhataja Anu Pekkermann! Lisaks Anule osales programmis veel Andrus Murumaa (Valga Gümnaasium), Karin Väli (Tabasalu Kool), Kersti Viilup (Paide Gümnaasium), Lilian Reinmets (Kohtla-Järve Gümnaasium), Maive Merkulova (Tallinna Saksa Gümnaasium), Margit Kagadze (Kärdla Põhikool), Sirli Vijar (Jõgevamaa Gümnaasium), Nele Ploomipuu (Väike Werrone Kool), Oksana Joganson (Lasnamäe Gümnaasium), Siret Paasmäe (Tallinna Järveotsa Gümnaasium)!

Foto

26. mail lõpetas koolijuhtide coachinguprogrammi 4. lend! 

Koostöös EBS Executive Educationiga läbisid osalejad kahepäevase coachingu baasoskuste koolituse, kohtusid individuaalselt oma coachidega ning kogemused said kokku võetud, õppetunnid jagatud ja ka tulevikuplaanid arutatud kokkuvõtval seminaril.

Teiste seas panustas enda isiklikku ja ametialasesse kasvu ka meie kooli õppealajuhataja Anu Pekkermann! Lisaks Anule osales programmis veel Andrus Murumaa (Valga Gümnaasium), Karin Väli (Tabasalu Kool), Kersti Viilup (Paide Gümnaasium), Lilian Reinmets (Kohtla-Järve Gümnaasium), Maive Merkulova (Tallinna Saksa Gümnaasium), Margit Kagadze (Kärdla Põhikool), Sirli Vijar (Jõgevamaa Gümnaasium), Nele Ploomipuu (Väike Werrone Kool), Oksana Joganson (Lasnamäe Gümnaasium), Siret Paasmäe (Tallinna Järveotsa Gümnaasium)!