Hagudi Põhikool

Общая информация
Карта
Парковка

Parkimine maja ees.

Registrikood
75027755

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Lasteaed

Должность
 
Администрация (5)

Lea Vendik

Директор
Математика
+372 5221669
4871499
direktor@hagudi.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel

Anu Pekkermann

eesti keel
inimeseõpetus
kirjandus
ühiskonnaõpetus
+372 53959454
lasteaed@hagudi.ee

Время приема:

R 13.00

Liia Moorits

digiõpetus
käsitöö
Советник обучения
+372 53476635
liia.moorits@hagudi.edu.ee

Время приема:

K 14.45

Kadi Ollema

HEV koordinaator
klassijuhataja
sotsiaalpedagoog
kadi.ollema@hagudi.edu.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel

Tarmo Härma

klassijuhataja
liiklusõpetus
Менеджер по развитию
tööõpetus
+372 5655782
tarmo@hagudi.ee

Время приема:

T 14.45
Учителя (20)

Lea Vendik

Директор
Математика
+372 5221669
4871499
direktor@hagudi.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel

Anu Pekkermann

eesti keel
inimeseõpetus
kirjandus
ühiskonnaõpetus
+372 53959454
lasteaed@hagudi.ee

Время приема:

R 13.00

Liia Moorits

digiõpetus
käsitöö
Советник обучения
+372 53476635
liia.moorits@hagudi.edu.ee

Время приема:

K 14.45

Tarmo Härma

klassijuhataja
liiklusõpetus
Менеджер по развитию
tööõpetus
+372 5655782
tarmo@hagudi.ee

Время приема:

T 14.45

Kati Pajo

klassiõpetaja
kati.pajo@hagudi.edu.ee

Время приема:

R 12.45

Janika Kibur

klassiõpetaja
Математика
janika.kibur@hagudi.edu.ee

Время приема:

T 14.15

Liisa Mäekivi

inglise keel
klassiõpetaja
Математика
liisa.maekivi@hagudi.edu.ee

Время приема:

K 14.00

Ülle Seisonen

eesti keel
inglise keel
klassijuhataja
Математика
ulle.seisonen@hagudi.edu.ee

Время приема:

N 13.00

Imbi Kõiv

bioloogia
inglise keel
klassijuhataja
imbi.koiv@hagudi.edu.ee

Время приема:

T 14.00

Argo Niinemets

klassijuhataja
lasteaia muusikaõpetaja
muusikaõpetus
argo.niinemets@hagudi.edu.ee

Время приема:

R 12.10

Elisa Tsimolonskas

eesti keel
inglise keel
kirjandus
klassijuhataja
elisa.tsimolonskas@hagudi.edu.ee

Время приема:

T 14.00

Siret Krill

geograafia
keemia
loodusõpetus
siret.krill@hagudi.edu.ee

Время приема:

T 14.45

Aksella Piiliste

История
ühiskonnaõpetus
aksella.piiliste@hagudi.edu.ee

Время приема:

E 14.55

Kati Liksman

vene keel
kati.liksman@hagudi.edu.ee

Время приема:

T 14.00

Martin Rosenvald

kehaline kasvatus
martin.rosenvald@hagudi.edu.ee

Время приема:

K 14.00

Liina Raidoja

kunstiõpetus
rütmika
liina.raidoja@hagudi.edu.ee

Время приема:

R 13.00

Urmas Uska

füüsika
urmas.uska@hagudi.edu.ee

Время приема:

T 14.00

Ester Šank

eesti keel
kirjandus
ester.sank@hagudi.edu.ee

Время приема:

K 14.45

Talvi Jusilo

1:1 õpetaja
Математика
talvi.jusilo@hagudi.edu.ee

Время приема:

K 14.00

Lea Vallek

abiõpetaja
pikapäevarühma õpetaja
lea.vallek@hagudi.edu.ee

Персонал (6)

Aivar Arak

bussijuht
IT-admin
+372 5142714


Anneli Sarapuu

kokk
anneli.sarapuu@hagudi.edu.ee


Juta Maasoo

abikokk
juta.maasoo@hagudi.edu.ee


Merike Tammsalu

puhastusteenindaja
merike.tammsalu@hagudi.edu.ee


Margit Kivitoa

puhastusteenindaja
margit.kivitoa@hagudi.edu.ee


Mait Merdikes

remondimees
mait.merdikes@hagudi.edu.ee

Lasteaed (8)

Elle Koolma

lasteaiaõpetaja
elle.koolma@hagudi.edu.ee


Merike Mets

assistent
merike.mets@hagudi.edu.ee


Heveli Martpõld

lasteaiaõpetaja abi
heveli.martpold@hagudi.edu.ee


Piret Väljaots

lasteaiaõpetaja
piret.valjaots@hagudi.edu.ee


Liina Härma

assistent
liina.harma@hagudi.edu.ee


Raili Kolon

assistent
raili.kolon@hagudi.edu.ee


Argo Niinemets

klassijuhataja
lasteaia muusikaõpetaja
muusikaõpetus
argo.niinemets@hagudi.edu.ee

Время приема:

R 12.10

Helen Reimand

liikumisõpetaja
helen.reimand@hagudi.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Hagudi Põhikool

Общая информация
Карта
Парковка

Parkimine maja ees.

Registrikood
75027755

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.