Hagudi Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees.

Registrikood
75027755

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Lasteaed

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Lea Vendik

direktor
matemaatika
+372 5221669
4871499
direktor@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kokkuleppel

Anu Pekkermann

eesti keel
inimeseõpetus
kirjandus
õppealajuhataja
+372 53959454
lasteaed@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00

Liia Moorits

digiõpetus
käsitöö
õppealajuhataja
+372 53476635
liia.moorits@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00

Kadi Ollema

HEV koordinaator
klassijuhataja
sotsiaalpedagoog
kadi.ollema@hagudi.edu.ee


Tarmo Härma

klassijuhataja
liiklusõpetus
majandusjuhataja
tööõpetus
+372 5655782
tarmo@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel igal ajal
Õpetajad (20)

Lea Vendik

direktor
matemaatika
+372 5221669
4871499
direktor@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kokkuleppel

Anu Pekkermann

eesti keel
inimeseõpetus
kirjandus
õppealajuhataja
+372 53959454
lasteaed@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00

Liia Moorits

digiõpetus
käsitöö
õppealajuhataja
+372 53476635
liia.moorits@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00

Tarmo Härma

klassijuhataja
liiklusõpetus
majandusjuhataja
tööõpetus
+372 5655782
tarmo@hagudi.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel igal ajal

Janika Kibur

eesti keel
klassiõpetaja
janika.kibur@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.00
K, N kokkuleppel

Pilvi Pärnapuu

klassiõpetaja
pilvi.parnapuu@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12.10

Ülle Seisonen

klassiõpetaja
ulle.seisonen@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 13.05

Reelika Uisk

klassijuhataja
matemaatika
reelika.uisk@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00

Imbi Kõiv

bioloogia
inglise keel
klassijuhataja
imbi.koiv@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00
T 14.45 kokkuleppel
R 13.00 kokkuleppel

Argo Niinemets

klassijuhataja
lasteaia muusikaõpetaja
muusikaõpetus
argo.niinemets@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K, R kokkuleppel

Shara Hannamary Kull

eesti keel
inglise keel
kirjandus
klassijuhataja
sharahannamary.kull@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 15.00

Siret Krill

keemia
loodusained
siret.krill@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.50

Aksella Piiliste

ajalugu
ühiskonnaõpetus
aksella.piiliste@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00

Kati Liksman

vene keel
kati.liksman@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, R kokkuleppel

Martin Rosenvald

kehaline kasvatus
martin.rosenvald@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.00

Liina Raidoja

kunstiõpetus
rütmika
liina.raidoja@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 13.05

Marko Orav

füüsika
marko.orav@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 14.50

Lea Vallek

abiõpetaja
pikapäevarühma õpetaja
lea.vallek@hagudi.edu.ee


Liisa Mäekivi

lapsehoolduspuhkusel
liisa.maekivi@hagudi.edu.ee


Kati Pajo

lapsehoolduspuhkusel
kati.pajo@hagudi.edu.ee

Töötajad (6)

Aivar Arak

bussijuht
IT-admin


Anneli Sarapuu

kokk
anneli.sarapuu@hagudi.edu.ee


Merike Udumäe

kokk
merike.udumae@hagudi.edu.ee


Merike Tammsalu

puhastusteenindaja
merike.tammsalu@hagudi.edu.ee


Margit Kivitoa

puhastusteenindaja
margit.kivitoa@hagudi.edu.ee


Mait Merdikes

remondimees
mait.merdikes@hagudi.edu.ee

Lasteaed (8)

Elle Koolma

lasteaiaõpetaja
elle.koolma@hagudi.edu.ee


Merike Mets

assistent
merike.mets@hagudi.edu.ee


Heveli Martpõld

lasteaiaõpetaja abi
heveli.martpold@hagudi.edu.ee


Liina Härma

assistent
liina.harma@hagudi.edu.ee


Raili Kolon

assistent
raili.kolon@hagudi.edu.ee


Kersti Hint

assistent
kersti.hint@hagudi.edu.ee


Argo Niinemets

klassijuhataja
lasteaia muusikaõpetaja
muusikaõpetus
argo.niinemets@hagudi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, K, R kokkuleppel

Helen Reimand

liikumisõpetaja
helen.reimand@hagudi.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Hagudi Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees.

Registrikood
75027755

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.